pogajmy o wszystkim

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-03-27 09:06:15

kasia
Gość
Windows 7Firefox 59.0

Naturalne kosmetyki - używacie?

Których naturalnych kosmetyków używacie najczęściej?

#2 2018-04-11 14:38:24

fiona
Gość
Windows 7Firefox 59.0

Odp: Naturalne kosmetyki - używacie?

Najczęściej używam kosmetyków naturalnych bo nie ma się co oszukiwać działają najszybciej i są najskuteczniejsze bo zamiast sztucznych wypełniaczy mają więcej substancji aktywnych. Najbardziej odpowiada mi marka  fresh&natural http://freshandnatural.pl/pl/produkty/ bo ich kosmetyki pięknie pachną i nie są testowane na zwierzętach

#3 2018-04-19 10:00:41

rabbitt
Użytkownik
Dołączył: 2018-04-19
Liczba postów: 3
WindowsChrome 65.0.3325.181

Odp: Naturalne kosmetyki - używacie?

ja mam strasznie wrażliwą skórę, w dodatku skłonną do wysuszania zwłaszcza w okresie jezsien-zima. Stosuję z polecenia przez farmaceutę specjalistyczny dermokosmetyk z serii Cetaphil - balsam do twarzy i ciała Cetaphil MD Dermoprotektor. Zdaje na 5, bo ciało mam rewelacyjnie nawilżone, i żadnych podrażnień po nim nie mam, a smaruję się nim od grudnia. [dblpt]) Ma dobry skład, odpowiedni, dla dorosłych ze skłonnością do atopi, trądziku, jak i dla najmłodszych dzieciaczków [dblpt]) Stawiam na ten balsam [dblpt])

Offline

#4 2018-05-18 16:06:08

fitka
Użytkownik
Dołączył: 2018-05-18
Liczba postów: 1
WindowsFirefox 59.0

Odp: Naturalne kosmetyki - używacie?

W mojej kosmetyczce jest dużo różnych kosmetyków i są naturalne i jakieś specjalistyczne i wiele wiele innych. Nawet często się wymieniamy na jakieś z moją siostrą bo mamy podobne problemy. Jak u jednej pojawiły się worki pod oczami to zaraz druga to samo miała. Ale ja szczęście już wcześniej się zaopatrzyłam w Remescar, także skutecznie się z nimi rozprawiamy

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
solidarnoscmnp - poszukiwacze - testeoweforum - wipil - chepteam